Skip to main content

Kooperacja firm Schunk i Tokai

Firmy Schunk i Tokai zdecydowały się na wspólny rozwój i promocję na polskim rynku.
Dzięki temu rozwiązaniu możemy zaoferować najszersze portfolio produktów węglowych: grafit izostatyczny, ekstrudowany oraz kompozyty węglowe CFC.
Współpraca ta oznacza: wsparcie techniczne wyspecjalizowanej grupy inżynierów, dostęp do najnowszych technologii, wiedzy i doświadczenia w zakresie doboru materiału oraz procesów: powlekania, oczyszczania materiału oraz projektowania rozwiązań specjalnych.

Schunk Carbon Technology od ponad 100 lat rozwija zaawansowane produkty węglowe dla kluczowych branż przemysłu na całym świecie. Wyróżniamy się najwyższą jakością materiałów, wytrzymałością i tradycyjną doskonałością. Bliska współpraca z klientami jest dla nas szczególnie istotna. Potrzeby i cele naszych odbiorców są dla nas najważniejszymi priorytetami. Schunk oferuje materiały i komponenty dla szerokiego zakresu aplikacji wysokotemperaturowych – nawet do temperatury 2800°C. Przeprowadzamy wszystkie procesy od produkcji materiału bazowego, poprzez projektowanie, rozwój i produkcję komponentów, do kontroli jakości i testowania. Produkujemy elementy różnej wielkości od mikroskopijnych rozmiarów do kilku metrów długości. Na bazie naszego doświadczenia, zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo techniczne.

Lokalizacje
Zakłady firm Schunk i Tokai

Tokai Carbon Group, pionier w zakresie grafitu od ponad 80 lat, zawsze stale rozszerza granice możliwości technicznych. Aby zapewnić postęp, w coraz bardziej kompleksowym i globalizującym się świece, rozwinęliśmy i zdywersyfikowaliśmy aplikacje produktów grafitowych. Żeby spełnić zmieniające się potrzeby naszych klientów, ewoluowaliśmy w producenta dysponującego pełną paletą produktów węglowych. W wyniku nałożenia się procesu globalizacji korporacji, oraz technicznych innowacji, szybko zmieniających oblicze świata, wprowadziliśmy techniczne usprawnienia i dywersyfikacje. Zorientowanie na klienta to kluczowy czynnik wyznaczający kierunki działań. Wybitne osiągnięcia w rozwoju technologii oraz wzrost know-how w zakresie grafitu to nasze zobowiązanie. Ciągle będziemy kontynuować nasze wysiłki aby podnosić kompetencje technologiczne, oraz zapewnić stabilny wzrost na bazie solidności międzynarodowego przedsiębiorstwa.

JĘZYK ANGIELSKI